Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów inwestycja61 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

WARTOŚĆ ZADANIA: 59 940,00 PLN

OKRES REALIZACJI: 2020 r.

INWESTYCJA ZOSTAŁA ZREALIZOWANA ZE ŚRODKÓW DOTACJI CELOWEJ
Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

ZAKRES RZECZOWY ZADANIA: Zakup platformy elektrochirurgicznej z systemem zamykania naczyń Ligasure oraz z resekcją bipolarną.

W ramach zadania została zakupiona nowoczesna platforma elektrochirurgiczna z systemem zamykania naczyń Ligasure wraz z resekcją bipolarną z przeznaczeniem dla Bloku Operacyjnego. Urządzenie te jest niezbędne do zabiegów operacyjnych w obrębie jamy brzusznej z zakresu onkologii wysokiego ryzyka oraz do zabiegów mało inwazyjnych. Urządzenie niezbędne jest do zabezpieczenia wykonywania świadczeń zdrowotnych pacjentów Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz do realizacji kontraktu z NFZ. Szybki zakup urządzenia pozwolił zabezpieczyć ciągłość pracy szpitala w przypadku awarii posiadanej dotychczas platformy oraz pozwolił zachować pełną diagnostykę pacjentów w celu ratowania zdrowia i ludzkiego życia. Szpital zwiększył dostępność do specjalistycznej diagnostyki i leczenia. Zakup platformy elektrochirurgicznej  z systemem zamykania naczyń Ligasure oraz z resekcją bipolarną miał również wpływ na podniesienie konkurencyjności placówki w zakresie udzielania świadczeń. Powyższa inwestycja umożliwiła wykonywanie specjalistycznych badań medycznych w naszej jednostce, bez konieczności kierowania pacjentów do innych placówek służby zdrowia.

{gallery}inwestycja61{/gallery}