OKRES REALIZACJI: 2022 ROK

WARTOŚĆ ZADANIA: 820 540,60 PLN

INWESTYCJA ZOSTAŁA ZREALIZOWANA ZE ŚRODKÓW DOTACJI CELOWEJ Z BUDŻETU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Zakres inwestycji obejmował:

• opracowanie dokumentacji projektowej,
  • wykonanie robót budowlano- montażowych (budowa parkingu i siłowni plenerowej oraz wymiana ogrodzenia),
  • zakup kwiatów, ławek i koszy.

W ramach zadania zostało wykonane:

- opracowanie dokumentacji projektowej,

- budowa oraz przebudowa parkingów,

- wymiana ogrodzenia,

- nadzór inwestorski,

- budowa siłowni plenerowej,

- zakup ławek parkowych i koszy na śmieci,

- zakup i nasadzenia kwiatów.

Realizacja projektu przyczyniła się do poprawy zagospodarowania przestrzennego w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie. Wszystkie nowo zaprojektowane części zagospodarowania terenu są ze sobą połączone funkcjonalnie i stanowią jedną całość.

W ramach projektu została wybudowana nowoczesna siłownia plenerowa. Teren pod siłownią oraz ścieżki do niej prowadzące zostały wyłożone kostką. Wokół siłowni zostały ustawione ławki parkowe oraz kosze na śmieci, które pomagają utrzymać czystość na terenie Szpitala. Siłownia obejmuje swoim zakresem specjalistyczne urządzenia do ćwiczeń dostosowane do osób niepełnosprawnych. Została przeprowadzona  rewitalizacja terenów zielonych poprzez zasadzenie kwiatów i krzewów ozdobnych- wieloletnich.