Minister Zdrowia,

w ramach realizacji NARODOWEGO PROGRAMU SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19,

wyznaczył Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

Ciechanowski szpital stał się tzw. szpitalem węzłowym, który oprócz zaszczepienia własnego personelu, zaszczepi również personel innych podmiotów medycznych min. POZ i aptek.

Zgodnie z założeniami Narodowego Programu, pierwszy etap szczepień obejmie pracowników ochrony zdrowia (lekarzy, lekarzy dentystów, felczerów, pielęgniarki, położne, ratowników medycznych, pozostałe zawody medyczne, zawody niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy) bez względu na formę zatrudnienia.

Koordynator szczepień : mgr GRAŻYNA KORPALSKA

Kontakt  :

tel. 797 299 566, 23 673 03 13

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci: imienia nazwiska, numeru PESEL, informacji o wykonywaniu zawodu medycznego, informacji o miejscu pracy, przez Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie oraz udostępnianie tych danych: Centrum e-Zdrowia, Ministerstwu Zdrowia, Narodowemu Funduszowi Zdrowia w celu organizacji i realizacji procesu szczepień przeciwko chorobie wywoływanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19).

Imię Nazwisko:

PESEL